kontakt@blondblog.pl

Koszula jeansowa damska – jak ją nosić?

Koszula jeansowa damska – jak ją nosić?

Jeans jest materiałem, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Jego uniwersalny charakter pozwala na stworzenie wielu ciekawych kompozycji. Należy jednak zastosować się do kilku prostych modowych wskazówek. Z czym nosić damskie koszule jeansowe? Podpowiadamy.

Jak nosić damską koszulę jeansową?

Jeansowe ubrania charakteryzują się ogromną uniwersalnością. Skomponować możemy z nich zarówno codzienną stylizację jak i bardziej elegancki ubiór do pracy. Koszula jeansowa damska pasuje do naprawdę wielu stylów. Nie oznacza to jednak, że nie należy zwracać uwagi na to, z czym je komponujemy. Wręcz przeciwnie – świadomy dobór stroju może wpłynąć bardzo pozytywnie na naszą atrakcyjność w oczach innych osób.

Zanim zajmiemy się komponowaniem koszuli z innymi elementami ubioru to najpierw należy poświęcić chwilę czasu na dobór odpowiedniego modelu. Najważniejszym kryterium, którym powinniśmy się kierować jest rozmiar. Warto wiedzieć, że dobrze dopasowana koszula nie powinna rozchodzić się w biuście. Wpływa to na napięcie materiału, które przekłada się na komfort noszenia, a także po prostu wygląda nieestetycznie.

Jak dobrać ubrania do jeansowej koszuli damskiej?

W przypadku spodni warto postawić na styl total look. Polega on na łączeniu elementów garderoby stworzonych z tego samego materiału. W przypadku jeansowej koszuli dobrze jest rozważyć spodnie jeans damskie Wrangler. Jeżeli zdecydowaliśmy się na zakup koszuli oversize to należy zadbać, aby spodnie przylegały do ciała. Pomoże to zadbać o odpowiednie proporcje ciała. Tutaj dobrze sprawdzą się rurki. W przypadku ciasnych koszul można postawić na luźniejsze spodnie.

Czy do koszuli jeansowej można założyć spódnicę? Oczywiście, że tak! W przypadku bardziej eleganckich stylizacji doskonale sprawdzi się ciasna, przylegająca do ciała spódniczka. W sytuacji wieczornego wyjścia na miasto warto postawić na bardziej miejski styl. Tutaj dobrze sprawdzą się sukienki lub spódnice w kwiatowe wzory. Uniwersalność jeansu stwarza jednak pole do eksperymentowania.

Dodaj komentarz