kontakt@blondblog.pl

Lipoliza iniekcyjna w Warszawie – na czym polega ten zabieg?

Lipoliza iniekcyjna w Warszawie – na czym polega ten zabieg?

Jednym z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej jest lipoliza iniekcyjna. Warszawa to świetne miejsce na przeprowadzenie tego zabiegu, ponieważ w stolicy istnieje wiele gabinetów oferujących wykonanie lipolizy. Mając duży wybór, można znaleźć klinikę, która cieszy się najlepszymi opiniami. Poniżej opisujemy, na jakich obszarach ciała wykonuje się tę usługę, jak przebiega zabieg oraz jakie są jego efekty. Zachęcamy do zapoznania się z tymi informacji, zanim umówisz się na wizytę.

Lipoliza iniekcyjna podbródka i innych miejsc na twarzy

Kobiety, które decydują się na lipolizę iniekcyjną, zwykle chcą wyszczuplić swoje ciało, a także miejsca na twarzy. Lipoliza iniekcyjna podbródka jest bardzo lubiana przez kobiety, ponieważ zabieg ten umożliwia pozbycie się drugiego podbródka, który bywa dla wielu kompleksem. Po przeprowadzonym zabiegu szyja wygląda szczuplej, co niewątpliwie daje zadowalający efekt. To jednak niejedyne miejsce, które poddawane jest lipolizie iniekcyjnej. Worki pod oczami również mogą zostać zminimalizowane za sprawą serii zabiegów.

W obu przypadkach po iniekcji pod skórą dochodzi do wytworzenia się stanu zapalnego, na skutek którego komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi, a następnie są metabolizowane przez wątrobę i usuwane z organizmu. Lipoliza iniekcyjna nie tylko usuwa komórki tłuszczowe, ale także odżywia skórę i tym samym sprawia, że twarz wygląda zdrowiej.

Cała wizyta trwa do 30 minut, a zabieg wykonywany jest pod miejscowym znieczuleniem, dlatego nie trzeba obawiać się bólu. Ilość wstrzykiwanych ampułek zależy od wielkości obszaru poddawanemu iniekcji. Natomiast od wykorzystanych mililitrów zależy cena zabiegu. Dla osiągnięcia pełnego efektu zaleca się wykonanie od 2 do 4 zabiegów.

Lipoliza iniekcyjna wzgórka łonowego

Najczęstszym rodzajem wykonywanej lipolizy jest wspomniana wyżej lipoliza iniekcyjna podbródka. W ostatnim czasie popularność zyskuje także lipoliza iniekcyjna wzgórka łonowego. To zabieg proponowany kobietom, które chciałyby usunąć nadmiar tłuszczu z okolic intymnych. Zwykle następuje to po zrzuceniu wielu kilogramów.

Przed rozpoczęciem lipolizy lekarz znieczula obszar poddawany zabiegowi. Gdy znieczulenie zacznie działać, pod skórę zostaje wstrzyknięta substancja, która powoduje rozpad komórek tłuszczowych – tak samo jak w przypadku lipolizy iniekcyjnej na twarzy. Również przy lipolizie iniekcyjnej wzgórka łonowego zaleca się powtórzenie zabiegu dla otrzymania zadowalających efektów.

Wybierz odpowiednie miejsce na lipolizę iniekcyjną w Warszawie

Przed wyborem gabinetu, w którym wykonasz lipolizę iniekcyjną w Warszawie, sprawdź opinie pacjentek, które wcześniej zrealizowały tam ten zabieg. Zwróć także uwagę na to, aby właściwą wizytę zabiegową poprzedzała konsultacja, podczas której lekarz medycyny estetycznej sprawdzi, czy nie istnieją u Ciebie przeciwwskazania dyskwalifikujące Cię do wykonania tego zabiegu. To bardzo ważne dla zachowania bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz