kontakt@blondblog.pl

Czy walentynki w galerii handlowej to kreatywny pomysł?

Czy walentynki w galerii handlowej to kreatywny pomysł?

Święto zakochanych, którego obchodzenie zadomowiło się na dobre w naszej kulturze przywędrowało zza oceanu i niesie za sobą boom czerwonych serc, widocznych dosłownie wszędzie. Dla tych, którzy mają szczególne powody do świętowania wszystkie placówki handlowe, gastronomiczne, kulturalne oraz w branży beauty przygotowują oferty specjalne. Z której z nich warto skorzystać? A może połączyć kilka ofert w jedno i wybrać się na walentynki do galerii handlowej? 

Galeria handlowa w walentynki-czy to odpowiednie miejsce dla zakochanych?

Galeria handlowa jest przestrzenią, w której na stosunkowo niedużej powierzchni mieszczą się punkty handlowo-usługowe najbardziej znanych, cenionych marek. Jeśli lubisz robić zakupy spożywcze, odzieżowe, ADG i RTV oraz załatwiać sprawy formalne w jednym miejscu, pasaż galerii handlowej jest miejscem, w którym nie stracisz czasu. Zimą, gdy potrzebujemy okazji do kolejnych zakupów po wyprzedażach pojawiają się oferty walentynkowe. Przed 14 lutego w galeriach handlowych pojawiają się promocje walentynkowe, dotyczące przede wszystkim:

  • kwiatów,
  • słodkich upominków,
  • pluszowych serc,
  • kartek walentynkowych,
  • zestawów prezentowych,
  • seksownej, czerwonej bielizny,
  • gier dla par,
  • romantycznej muzyki.

Zarówno przed walentynkami, jak i tego dnia warto więc wybrać się do galerii na zakupy. W okazyjnych cenach znaleźć można coś, co sprawi przyjemność ukochanej osobie. Wspólny spacer do galerii handlowej jest doskonałym pomysłem na spędzenie czasu we dwoje jeszcze zanim zdecydujecie się na formę spędzania czasu wieczorem. Jeśli na terenie galerii handlowej znajdziecie uroczą kawiarnię lub klimatyczną restaurację będziecie mogli wspólnie wybrać to miejsce na miły wieczór we dwoje i dokonać rezerwacji osobiście.

Restauracje, kawiarnie, kina w jednym miejscu na walentynki

Na terenie galerii handlowej znajduje się strefa restauracji i kawiarni, gdzie poza popularnymi sieciówkami, oferującymi posiłki typu fast food można znaleźć wiele nietypowych miejsc o wyjątkowej atmosferze. W okresie walentynkowym w restauracjach oraz kawiarniach, mieszczących się na pasażach galerii handlowych unoszą się przyjemne zapachy kawy, herbaty, rozgrzewającego cynamonu oraz orzeźwiającej pomarańczy. W tych strefach można obserwować gustowne dekoracje, czerwone tekstylia oraz urocze baloniki. Restauracje i kawiarnie w niedalekiej odległości pozwalają skorzystać z kilku ofert bez wychodzenia na zewnątrz. W środku zimy nie jest to bez znaczenia zwłaszcza, że damskie stylizacje walentynkowe nie należą najczęściej do chroniących przed chłodem. Po wizycie w kawiarni lub restauracji można wybrać się na walentynkowy seans w kinie, również stanowiącym element oferty wielu galerii handlowych. W ich ofercie znajduje się wiele romantycznych propozycji filmowych.

Walentynki dla niezakochanych-czy warto wybrać się do galerii handlowej?

Galeria handlowa jest miejscem, do którego wybieramy się przy okazji zakupów zarówno na co dzień jak i w tak wyjątkowe dni. Walentynki jako święto zakochanych nie oznaczają jednak, że tego dnia sklepy, restauracje lub kawiarnie w obrębie galerii w całości zarezerwowane są dla zakochanych. Jeżeli nie świętujesz walentynek, a masz ochotę wybrać się do galerii nie rezygnuj. Z okazji święta zakochanych spotkasz się z wyjątkowymi ofertami nie tylko dla par. Możesz pozwolić sobie na promocje cenowe, dotyczące tekstyliów oraz produktów spożywczych oraz skorzystać z ofert kawiarni i restauracji. W galeriach handlowych spotykamy wiele osób, które podobnie jak my muszą dokonać zakupów lub chcą po prostu powędrować pomiędzy butikami oraz punktami gastronomicznymi. Może w Walentynki spotkasz tam swoją bratnią duszę? Święto zakochanych może stać się doskonałą okazją do zakupów tych przedmiotów, które w ofercie walentynkowej objęte są obniżkami oraz skorzystania z promocji w najbardziej urokliwych kawiarniach i restauracjach. Zaproś rodziców, dzieci, rodzeństwo lub przyjaciół. Niech walentynki będą świętem najbliższych osób, nie tylko zakochanych.

Dodaj komentarz