kontakt@blondblog.pl

Modne fryzury damskie 2022

Modne fryzury damskie 2022

Wśród modnych fryzur damskich 2022 znalazło się miejsce przede wszystkim dla bixie, so natural czy też lop. Sprawdźmy o jakich cięciach mowa i czy będą one pasowały to każdego typu urody czy też kształtu twarzy.

Modne fryzury damskie 2022 – postaw na lop

Krótkie włosy z roku na rok mają coraz więcej amatorek i nic dziwnego. Niegdyś kojarzone były wyłącznie z brakiem kobiecości, jednak obecnie ten mit można włożyć między książki. Szczególnie, jeśli mówimy o cięciu w stylu ,,lop”. W praktyce mowa o włosach, które dzięki niemu stają się nieco krótsze niż klasyczny bob, ale jednocześnie dłuższe od cropa. Co ważne, można z nim zaszaleć – zasady pt. jedna wersja w jego przypadku nie obowiązują, stąd można z powodzeniem dopasować go do potrzeb posiadaczek różnego kształtu twarzy. Można więc zestawić go np. z delikatną grzywką, albo zaszaleć i zdecydowanie go postrzępić. Kwestia – w jakim wariancie będziemy czuli się komfortowo.

Modne fryzury 2022 – „so natural”

Światowej klasy fryzjerzy przekonują, że w naturze siła i moc. Okazuje się, że posiadając proste włosy, bez względu na ich długość możemy być szalenie modne. W praktyce mowa o efekcie „so natural”, a więc postawienie na to, że nasze włosy będą układały się po prostu same.

Modne fryzury damskie 2022 – bob

Bob jest obecny w trendach już od wielu sezonów i nic nie wskazuje na to, żeby szybko miało się to zmienić. Fryzura ta jest idealna zarówno dla amatorek klasyki, jak również tych, które lubią sobie zaszaleć. Kwestia jedynie podejścia do długości oraz linii cięcia. Jedna fryzura może mieć wiele oblicz, a tym samym, sprawiać, że będzie prezentować się zupełnie inaczej na każdej kobiecie.

Najmodniejsze fryzury 2022 – bixie

Bixie to niewątpliwy hit w fryzjerskich trendach 2022. Można z powodzeniem określić ją jako ultra stylową propozycję, która stanowi duet boba z pixie cut. Mamy tu do czynienia nieco krótszą wersją fryzury z dość mocnym cieniowaniem. W latach 90. stawiały na nią niemalże wszystkie gwiazdy i na długo słuch o niej zaginął. Teraz wraca do łask z przytupem i można śmiało powiedzieć, że jest jedną z najbardziej topowych fryzur w roku 2022. Co ważne – pasuje zarówno dla miłośniczek klasyki, jak i tych, które lubią sobie zaszaleć z cięciem. Kwestia jedynie tego, na jaką wersję postawimy. Pamiętajmy jednak o tym, aby nie kierować się wyłącznie modą i upodobaniami – istotne jest także to, aby wziąć pod uwagę kształt twarzy, jak również styl ubierania się etc.

Dodaj komentarz