kontakt@blondblog.pl

Zastawa porcelanowa hitem Wielkanocy 2022!

Zastawa porcelanowa hitem Wielkanocy 2022!

Planujesz tegoroczne Święta Wielkanocne w rodzinnym gronie? Chcesz zaskoczyć gości nietuzinkowo przystrojonym stołem? Szukasz uniwersalnej zastawy porcelanowej, którą wykorzystasz także na co dzień? W takim razie ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Dowiesz się, jak podjąć Twoich gości, aby poczuli się wyjątkowo, a potrawy prezentowały się znakomicie i zachęcały do wspólnego biesiadowania. Odmień swoją jadalnię z okazji tegorocznej Wielkanocy za pomocą produktów marki Krosno. 

Postaw na jakość

Kupując zastawę stołową postaw na jakość, nie ulegaj chwilowej modzie. Tego typu zakup, to zazwyczaj spory wydatek, a talerze porcelanowe nie są produktami jednorazowymi. Dlatego warto wybrać zestaw, który wykorzystasz nie tylko od święta, ale także podczas niedzielnego obiadu czy kolacji imieninowej. Jeżeli zatem chcesz wprowadzić akcenty świąteczne na Twój stół, wykorzystaj do tego gadżety okolicznościowe. Zastawa porcelanowa będzie się świetnie prezentować na tle zielonej rzeżuchy czy soczystego owsa wielkanocnego. Całości dopełnią oczywiście ręcznie malowane pisanki (lub wydrapane kraszanki) oraz czekoladowe zające lub kurczaki. Talerze porcelanowe i szklanki Krosno stworzą idealne tło dla dekoracji wielkanocnych według Twojego pomysłu. Zastawa porcelanowa pasuje zarówno do bogatych i pełnych przepychu dekoracji, jak i tych skromnych i minimalistycznych.

Wysoka jakość produktów sprawia, że są one wytrzymałe i odporne na uderzenia, o które nietrudno przy suto zastawionym stole. Nowoczesną zastawę porcelanową bez trudu umyjesz w zmywarce, co zaoszczędzi nie tylko Twój czas, ale także pozwoli Ci w pełni rozkoszować się świąteczną atmosferą. Nie musisz czekać na kolejne święta, aby korzystać z produktów marki Krosno. Bez obaw możesz korzystać z nich na co dzień, ponieważ zastosowana do ich wyrobu technologia sprawia, że nie tracą blasku i właściwości mimo kolejnych cykli mycia i użytkowania. To sprawia, że kolorowe zdobienia nie staną się matowe już po pierwszym myciu, nie pojawią się także odpryski i ubytki farby.

Nie tylko porcelana

Zastawa porcelanowa, to nie tylko piękne talerze, filiżanki czy serwetniki. Jej nieodłącznymi elementami są kieliszki z Krosna, szklanki Krosno, a także noże, widelce, łyżki. Jednolity styl sprawia, że wszystkie te elementy doskonale do siebie pasują, a przez to już same w sobie będą ozdobą Twojego wielkanocnego stołu. Wysoka jakość produktów sprawia, że możesz je myć bez obaw zarówno ręcznie, jak i w zmywarce. Zestaw możesz uzupełniać o dodatkowe elementy według potrzeb. Są nimi zazwyczaj:

  • cukiernice,
  • wazy do zup,
  • sosjerki,
  • serwetniki porcelanowe,
  • mleczniki,
  • imbryki do kawy i herbaty.

Sposobów dekoracji stołu jest mnóstwo, a jedynym ograniczeniem jest tak naprawdę Twoja wyobraźnia. Zasady nakrywania do stołu do jedno, a dekoracja to przysłowiowa wisienka na torcie. Duże znaczenie mają tu tekstylia, jak obrusy, czy serwetki. Jednak nawet najpiękniejszy koronkowy obrus czy haftowana serwetka nie zatuszują mankamentów zastawy stołowej. Porysowane talerze porcelanowe nie zachęcają do spożywania posiłku, podobnie jak nieestetyczny nalot na nożach czy łyżkach. Z tego względu warto postawić na jakość, która pozwoli Ci cieszyć się nieskazitelną zastawą porcelanową przez długie lata.

Majówka tuż tuż!

Zastawa porcelanowa przyda się nie tylko od święta. Ponadczasowe produkty świetnie sprawdzą się podczas luźnych spotkań, np. popularnych majówek. Dzięki nim urządzisz garden party w eleganckim stylu. Jako uzupełnienie dla kieliszków i szklanek z Krosna doskonale sprawdzą się świeże kwiaty z Twojego ogrodu. Uniwersalny design produktów marki Krosno sprawia, że pasują one do każdego stylu i rodzaju uroczystości.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastawę porcelanową zabrać ze sobą na majówkę na łonie natury! Wystarczy jedynie przestrzegać kilku prostych zasad bezpieczeństwa, aby cieszyć się elegancką zastawą porcelanową zamiast plastikowych odpowiedników.

  • Po pierwsze zabezpiecz talerze porcelanowe i szklanki Krosno za pomocą starych gazet lub jakiegokolwiek innego miękkiego papieru.
  • Następnie umieść je w pojemniku lub wiklinowym koszu tak, aby były dość ciasno ułożone i przesuwały się luźno po przestrzeni pojemnika lub kosza.
  • Ewentualne luzy między poszczególnymi elementami możesz wypełnić za pomocą serwetek jednorazowych.

Tak przygotowany kosz majówkowy możesz z powodzeniem umieść w samochodzie lub na ramie roweru. Noże, widelce, łyżki możesz owinąć materiałowym lub jednorazowym ręcznikiem kuchennym. Umieść je jednak w pewnej odległości od szklanek i kieliszków z Krosna, najlepiej jak najbliżej dna pojemnika.

Dodaj komentarz