kontakt@blondblog.pl

Modny makijaż wiosna-lato 2023 – o jakim mowa?

Modny makijaż wiosna-lato 2023 – o jakim mowa?

Lato sprzyja stawianiu na zdecydowanie bardziej odważne makijaże niż w sezonie jesienno-zimowym. Mamy nową energię do działania, pozytywne emocje sprzyjają przełamywaniu konwencji, stąd też jesteśmy zdecydowanie bardziej otwarte na nowości i szaleństwo kolorystyczne. Wizażyści idąc tym tokiem myślenia w nadchodzącym sezonie wiosna-lato 2023 w makijażu stawiają na różnorodność, odwagę i przełamywanie barier. Nie są jednak obojętni na klasykę. Coś dla siebie znajdą więc zarówno osoby, które stawiają na natural look, jak również te, które lubią zabawę formą.

Trendy w makijażu wiosna-lato 2023 – postaw na naturalność

Naturalność to synonim prawdziwego piękna każdego z nas. Jak wygląda naturalna skóra? Jest miejscami niedoskonała, nieco się błyszczy, czasem jest także lekko zaróżowiona. Widoczne są także drobne plamki, niekiedy już na pierwszy plan wysuwają się zmarszczki. I to jest w tym wszystkim najpiękniejsze. Makijażem może więc stać się po prostu natura. To właśnie ona uwodzi zarówno makijażystów, jak i projektantów stąd często występują w niej modelki na wybiegach światowych domów mody. Pokazują, że sama pielęgnacja skóry wespół z wytuszowanymi rzęsami może być receptą na modny makijaż wiosna-lato 2023.

Wilgotna skóra – najmodniejszy makijaż wiosna-lato 2023

Dewy skin – to kolejny bardzo gorący trend w makijażu wiosna-lato 2023. Jak wiadomo, w ciepłe miesiące skóra w naturalny sposób lubi się często poświecić stąd też nie bez znaczenia jest danie jej na to przyzwolenia. To także zielone światło na uwypuklenie naturalnej opalenizny, stąd też nie bójmy się tych ,,niedoskonałości”. Wręcz przeciwnie – przekuwajmy je w absolutny atut.

Oranż na ustach – najmodniejsze makijaże wiosna-lato 2023

Wśród najbardziej modnych makijażów wiosna-lato 2023 bardzo ważne miejsce zajmuje aplikowanie na ustach szminki w kolorze oranż. Zdecydowanie zniosła ona z pantałyku klasykę gatunku – czerwień, która od lat nie miała sobie równych. Na światowej sławy wybiegach, u gigantów mody znalazło się istotne miejsce zarówno dla ust skąpanych w pomarańczowej, energetycznej barwie, jak i w różu. Co ważne – są one ozdobą samą w sobie – nie potrzebują dodatkowego anturażu. Wystarczą lekko wytuszowane rzęsy wespół z różem na policzkach i przepis na najmodniejszy make up lata 2023 mamy gotowy. Nie bójmy się odwagi – w końcu mamy lato, najbardziej energetyczny czas w roku, jak nie teraz, to kiedy?

Dodaj komentarz