Home Reklamuj się na BlondBlog.pl

Reklamuj się na BlondBlog.pl

Grupa docelowa – określona i potwierdzona statystykami!
Czy w Twojej działalności gospodarczej grupę docelową stanowią (w większości) kobiety poszukujące kosmetyków i porad urodowych i wskazówek w stylu “zrób to sam”? Jeśli tak, to reklama na BlondBlogu z pewnością pomoże Ci w zdobyciu nowych odbiorców. Dlaczego tak sądzę? Już wyjaśniam – grupą docelową, czytającą moje wpisy są w 90% kobiety w wieku 14 – 35 r.ż. Najczęściej szukają tutaj porad kosmetycznych, recenzji kosmetyków i pomysłów na własnoręczne zrobienie czegoś niewielkim kosztem. Średnia miesięczna unikalnych odwiedzin na mojej stronie przekracza często 3000 unikalnych odbiorców. W razie zainteresowania reklamą na BlondBlogu, dokładniejsze statystyki wyślę oczywiście drogą mailową.

Cennik? A co to takiego?
Nie posiadam ściśle określonego cennika ani harmonogramu wyświetlania reklam. Dlaczego? W trosce o Was:) To Wy proponujecie czas emisji i cenę. Mam więc nadzieję, że krakowskim targiem uda nam się dojść do porozumienia i obie strony będą usatysfakcjonowane 🙂

Wystawiam FV.
Ważna informacja dla wielu przedsiębiorców – reklamę u mnie możecie wrzucić w koszty prowadzenia firmy. Udokumentujecie swoje wydatki poprzez wystawianą na życzenie klienta Fakturę VAT.

Nie czekaj, zainwestuj w reklamę.
Jeśli zainteresowała Cię moja oferta i chcesz się ze mną skontaktować, to wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, który natychmiast trafi do mnie. Skontaktuje się z Tobą najszybciej jak się tylko da:)